Спортинг Лиещи – Динамо Букурещ: Прогноза за 02.09.2026

Румъния - Купа на Румъния
Спортинг Лиещи
ПППППП
▣ 2 септември 2026
19:00
1:4 FT
Динамо Букурещ
РПППРП

Двубоят Спортинг Лиещи – Динамо Букурещ е част от програмата в среща от Румъния – Купа на Румъния на 02.09.2026 от 19:00 часа. Формата на двата състава и представянето им в последните срещи дават важни насоки за прогноза преди началото.

Нашата прогноза

Прогноза

Над 2.5 гола
Вероятност59%
БукмейкърБукмейкър

Какъв двубой можем да очакваме?

Представянето на Спортинг Лиещи напоследък дава основания за оптимизъм. Отборът изглежда способен да диктува темпото, особено ако успее да наложи своя стил още в началните минути.

От своя страна Динамо Букурещ показва добри признаци в представянето си и не изглежда като съперник, който лесно ще отстъпи инициативата. Ако гостите запазят организацията си, могат да направят двубоя много оспорван.

Балансът преди първия съдийски сигнал оставя място за различни сценарии. Много ще зависи от това кой от двата отбора по-бързо ще наложи удобното за себе си темпо.

Като моментни показатели Спортинг Лиещи отбелязва средно по 2,30 гола и допуска по 1,40, докато при Динамо Букурещ стойностите са 2,00 отбелязани и 1,00 допуснати. Тези числа са важен ориентир за очаквания сценарий.

Форма на Спортинг Лиещи – Динамо Букурещ

Спортинг ЛиещиПоследни 6 мача
ПППППП

Динамо БукурещПоследни 6 мача
РПППРП

Форма и средни показатели

Спортинг ЛиещиФорма: 6 победи; 0 равенства; 0 загуби.Голова разлика: 17:8Средно отбелязани: 2,83Средно допуснати: 1,33Над 2.5: 5/6 · Гол/Гол: 5/6
Динамо БукурещФорма: 4 победи; 2 равенства; 0 загуби.Голова разлика: 14:4Средно отбелязани: 2,33Средно допуснати: 0,67Над 2.5: 3/6 · Гол/Гол: 4/6

Последни 10 мача на Спортинг Лиещи

Дата
Домакин
Резултат
Гост
29.08.2026
Спортинг Лиещи
2:1
Униреа Браништеа
19.08.2026
Усв Иаши
1:2
Спортинг Лиещи
12.08.2026
Ксм Аджуд
2:4
Спортинг Лиещи
05.08.2026
Униреа Браништеа
2:4
Спортинг Лиещи
23.05.2026
Стиинта Мирослава
2:3
Спортинг Лиещи
16.05.2026
Спортинг Лиещи
2:0
Вииторул Онести
08.05.2026
Четатеа Сучеава
3:1
Спортинг Лиещи
02.05.2026
Спортинг Лиещи
1:2
Soimii Gura Humorului
25.04.2026
Спортинг Лиещи
4:0
Стиинта Мирослава
18.04.2026
Вииторул Онести
1:0
Спортинг Лиещи
ППППППЗЗПЗ
Спортинг Лиещи има 7 победи, 0 равенства и 3 загуби в показаните 10 срещи. Отборът е отбелязал 23 гола (средно по 2,30 на мач) и е допуснал 14 попадения (средно по 1,40). В 8 от двубоите са паднали поне три гола, а в 7 и двата отбора са се разписали.

Последни 10 мача на Динамо Букурещ

Дата
Домакин
Резултат
Гост
29.08.2026
Корвинул Хунедоара
1:1
Динамо Букурещ
=
22.08.2026
Динамо Букурещ
2:1
Университатя Клуж
15.08.2026
Рапид Букурещ
0:1
Динамо Букурещ
08.08.2026
Динамо Букурещ
4:0
Волунтари
31.07.2026
Оцелул
1:1
Динамо Букурещ
=
25.07.2026
Динамо Букурещ
5:1
Университатя Крайова
19.07.2026
Петролул Плоещ
1:0
Динамо Букурещ
11.07.2026
Динамо Букурещ
1:3
Фарул Констанца
01.07.2026
Омония Никозия
2:1
Динамо Букурещ
01.07.2026
ŁKS Łódź
0:4
Динамо Букурещ
РПППРПЗЗЗП
Последните показани 10 срещи носят на Динамо Букурещ 5 победи, 2 равенства и 3 загуби. Головата разлика за периода е 20:10. В 6 мача линията от 2.5 гола е премината, а 6 двубоя завършват с попадения и за двата състава.

Краен избор за Спортинг Лиещи – Динамо Букурещ

В този двубой изборът ни е Над 2.5 гола. Силните страни на съперниците са по-видими в предни позиции, отколкото в защитата. Това ни насочва към активна игра и повече опасности около наказателните полета.

18+ Хазартът крие риск от зависимост.

С използване на сайта ни Вие приемате,използването на "бисквитки" Виж Повече

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close